İstatistik

  • Online : 1
  • Bugün Tekil : 17
  • Dün : 23
  • Toplam : 65847
Döviz Kuru
Döviz Alış Satış
Dolar
Euro

FIRIN BOYA

Fırın Boya Önem ve avantajları

Fırın boya ile araçta oluşan boya hasarları herhangi bir ton farklılığı olmaksızın tüm metalik ve opak renklerde giderilir.Fırın boya,boyamanın tozsuz bir ortamda yapılmasını,özel filtreler kulanılarak partiküllerin boya ile kolaylıkla etkileşime girmemesini,havadaki zararlı nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesini artırılmasını sağlar.

 

Aracınızın dış yüzeyinde oluşmuş çizik,sıyrık veya küçük kaporta hasarları lokal boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşmadan giderilir.Aracın orjinalliği en üst seviyede korunarak değer kaybına uğaması engellenir.

 

Hava kirliliği,asit yağmurları,katran ve tuz,UV güneş ışınları,toz,kuş piliği,ağaç reçineleri,kalitesiz deterjan ve yıkama fırçaları boyaya zarar verir.Boyada parlaklık kaybına,koruyucu tabakanın zayıflamasına,kılcal çiziklerin oluşmasına ve paslanmaya neden olur.

"0"km otomobilin boyasını ilk günkü parlaklığında korumak,kulanılmış araçları ilk günkü parlaklığına kazandırmak ve korumak için yapılan bir uygulamadır.

 

*Dış yüzeyler özel temizleyici ürünler ile temizlenir.Boya üzerinde zift,toz,çamur,tuz vb. zararlı maddeler temizlenir.Lastik ve plastik aksamlar temizlenir.Jantlar balata tozlarından temizlenir.

*Boya yüzeyindeki matlaşma ve yıkama hatalarından kaynaklanan yüzeysel çizikler giderilir.

*Boya yüzeyine, parlaklık artırıcı ürünler uygulanır.Boya ilk günkü parlaklığına getiririlir.